INFO


"The higher the heels, the closer to heaven."

10. – 13. července 2018

Buď s námi poledancovému nebi o kousek blíž na exotic pole campu se světovými hvězdami

Jordan Kensley, Sashou Meow a Jazzy K


Pokud miluješ exotic pole stejně jako my, určitě víš, že jen obout si ty překrásné boty prostě nestačí. Využij jedinečné příležitosti naučit se od těch nejlepších ve svém oboru všechno, co s exotic pole souvisí - choreo, floorwork, akrobacii, kouzla na platformách, triky v dolní třetině tyče, triky na židli a spoustu dalšího. Vhodné pro všechny úrovně.

INSTRUKTORKYJordan Kensley

Jordan Kensley

Jordan je tanečnice a instruktorka působící v Californii. Do pole dance se zamilovala v létě 2012 a od té doby taky pole dance miluje ji – je rezidentkou ve studiích Aeriform Arts, BeSpun a Vertitude, je součástí online výukového projektu Cleo’s Rock’n’Pole a každý rok předává svoje umění na nejrůznějších workshopech po celém světě. Jordan tě uchvátí svým jedinečným projevem, ve kterém nejradši kombinuje sexy freestyling, divoké triky a ty nejhlasitější heel clacks.

Sasha Meow

Sasha Meow

Sasha k nám přijede z Rigy v Lotyšsku. Ačkoli pochází ze severu, exotic v jejím podání nás rozhodně nenechává chladnými. Sasha má 15 let zkušeností z moderní gymnastiky a pole dance se věnuje od roku 2014. Díky svému preciznímu hypnotickému stylu má na kontě spoustu úspěchů z domácích i mezinárodních soutěží. V současnosti učí ve studiu "FEEL GOOD: pole dance & workout" v Rize a je brand ambassadorkou značek Paradise Chick a Sparkle Heels.

Jazzy K

Jazzy K

Jazzy K pochází z Zurichu ve Švýcarsku a je nejen lektorkou, ale i úspěšnou matadorkou mezinárodních soutěží. Její parketou je sexy dynamický styl, kreativní comba a dropy. Kromě soutěžení a výuky ve svém domovském studiu pracuje jako trenérka vzdělávacího programu XPERT Pole Fitness po celé Evropě. Jazzy je také brand ambassadorkou značky Sparkle Heels a členkou X-Pole UK teamu.

MÍSTOBRNO, Czech Republic

Brno má nejspíš úplně všechno – bohatou a místy i dost zábavnou historii, architektonické skvosty i jedinečnou kulturní a uměleckou scénu. A taky v noci to v Brně vážně žije, může se totiž pochlubit řadou skvělých barů a kaváren, a ne nadarmo si v tomhle ohledu Brna všímají i mezinárodní publikace jako třeba New York Times. Brno tě nadchne - je dynamické a kosmopolitní, ale taky uvolněné a zkrátka cool. Tohle město si prostě zamiluješ. Více si o Brně můžeš přečíst tady, tady nebo tady.


STUDIO


DECADANCE Pole Dance Studio

Nejoblíbenější pole dance studio v České republice v letech 2013 – 2017. Součástí vybavení je 9 + 2 tyčí v soutěžním standardu s výškou 4.20 m, místnost pro akrobacii a ostatní aktivity všeho druhu (kruhy, šály, sítě, lano, stretching, handbalancing…) a místnost pro soukromé lekce pole dance. Prostorné šatny a sprchy jsou už jen třešničkou na dortu.
Adresa:
Jana Babáka 11, budova I, 1. patro
Tramvaj č. 12, zastávky Tererova nebo Dobrovského
Website

ROZVRH


Den Aktivity
Pondělí 9. července Příjezd, seznamovací piknik
Úterý 10. července Workshopy
Středa 11. července Workshopy
Čtvrtek 12. července Workshopy, odpolední společenský program
Pátek 13. července Workshopy, závěrečná párty

Podrobnější rozvrh zašleme účastníkům campu později. Soukromé lekce budou dostupné na vyžádání.

CENA


Cena zahrnuje

♦  Celkem 12 workshopů, které posunou tvoje exotic skills na další level (choreografie, floorwork, akrobacie, technika práce s vysokými podpatky, triky v dolní třetině tyče, triky na židli a další.). Každý workshop trvá 90 minut, max. 2 účastníci na 1 tyč.
♦  Společenské aktivity (seznamovací piknik, prohlídka města nebo jiná aktivita uprostřed týdne, rozlučková párty včetně 2 drinků)
♦  Taštičku s dárky od našich sponzorů.

Cena nezahrnuje

♦  Náklady na cestu.
♦  Ubytování. Doporučujeme prozkoumat Airbnb.com a Booking.com a vybírat ubytování v centru, případně na trase tramvaje č. 12. Ubytovat se je možné i na vysokoškolských kolejích v blízkosti studia (koleje Kounicova, Tauferovy koleje).
♦  Pojištění. Účast na campu je na vlastní nebezpečí. Všem účastníkům doporučujeme mít sjednáno své vlastní úrazové pojištění.
♦  Jídlo

Poznámky

♦  Počet míst je omezený a tvoje místo ti podržíme po dobu 14 dní od registrace, během kterých je nutné provést platbu. Pokud během této doby nebude platba připsána, tvoje rezervace bude zrušena a místo nabídneme dalším zájemcům. Pokyny k platbě ti budou zaslány v emailu během 2 pracovních dnů od přijetí registrace.

♦  Nabízíme možnost podělit se o workshopy s kamarádkou (nebo kamarádem ). Pro další informace a podrobnosti nás kontaktuj.

♦  Před registrací si prosím pozorně pročti Všeobecné podmínky.

*Vyplň prosím všechna povinná pole a ujisti se, že zadáváš platnou emailovou adresu.
Odesláním registračního formuláře vyjadřuješ svůj souhlas se Všeobecnými podmínkami.

*Vyplň prosím všechna povinná pole a ujisti se, že zadáváš platnou emailovou adresu.