INFO


"The higher the heels, the closer to heaven."

2. – 5. července 2019

Buď s námi poledancovému nebi o kousek blíž na exotic pole campu se světovými hvězdami

Teresou Rodriguez, Vikou Khaletskou a Biancou Bi


Pokud miluješ exotic pole stejně jako my, určitě víš, že jen obout si ty překrásné boty prostě nestačí. Využij jedinečné příležitosti naučit se od těch nejlepších ve svém oboru všechno, co s exotic pole souvisí - choreo, floorwork, akrobacii, kouzla na platformách, triky v dolní třetině tyče, triky na židli a spoustu dalšího. Vhodné pro všechny úrovně.

INSTRUKTORKYTeresa Rodriguez

Teresa Rodriguez

Teresa aka Pole Fiction je tanečnice a instruktorka pocházející ze španělského Madridu. Různým stylům tance se věnuje už od svých 4 let a v roce 2010 do svého repertoáru přidala i pole dance. Její exotic styl a choreografie jsou pokaždé unikátní a kreativní, plné sexy triků a skvělé práce s hudbou. Kromě výuky pole dance v Madridu Teresa také cestuje, soutěží a učí na workshopech po celém světě.

Vika Khaletskaya

Vika Khaletskaya

Vika je jednou z nejvýraznějších představitelek ruské exotic scény. Výuce pole dance se věnuje už 5 let a v současné době učí v jednom z nejlepších studií v Rusku – My Pole Space v Petrohradě. Kromě svých pravidelných lekcí učí také workshopy a porotcuje mezinárodní soutěže. Její styl je jedinečný a velmi proměnlivý: od hypnotických slow flows až po dynamické kombinace s triky a rychlými přechody.

Bianca Bi

Bianca Bi

Bianca je slovinská tanečnice, která svou kariéru započala už ve 3 letech v krasobruslení na kolečkových bruslích. Během svého vysokoškolského studia objevila pole dance a když přišlo na rozhodování mezi dráhou právničky a pole dancerky, volba byla jasná. Bianca je vítězkou soutěže Exotic Moon v kategorii semi-pro v roce 2016, ale zejména majitelkou a designérkou známé značky pole dance obuvi Bambola’Shoes. Biančin taneční styl je odvážný a lehce přidrzlý, se spoustou přemetů, dropů a nečekaných přechodů.

MÍSTOBRNO, Czech Republic

Brno má nejspíš úplně všechno – bohatou a místy i dost zábavnou historii, architektonické skvosty i jedinečnou kulturní a uměleckou scénu. A taky v noci to v Brně vážně žije, může se totiž pochlubit řadou skvělých barů a kaváren, a ne nadarmo si v tomhle ohledu Brna všímají i mezinárodní publikace jako třeba New York Times. Brno tě nadchne - je dynamické a kosmopolitní, ale taky uvolněné a zkrátka cool. Tohle město si prostě zamiluješ. Více si o Brně můžeš přečíst tady, tady nebo tady.


STUDIO


DECADANCE Pole Dance Studio

Nejoblíbenější pole dance studio v České republice v letech 2013 – 2018. Součástí vybavení je 9 + 2 tyčí v soutěžním standardu s výškou 4.20 m, místnost pro akrobacii a ostatní aktivity všeho druhu (kruhy, šály, sítě, lano, stretching, handbalancing…) a místnost pro soukromé lekce pole dance. Prostorné šatny a sprchy jsou už jen třešničkou na dortu.
Adresa:
Jana Babáka 11, budova I, 1. patro
Tramvaj č. 12, zastávky Tererova nebo Dobrovského
Website

ROZVRH


Den Aktivity
Pondělí 1. července Příjezd, meet & greet
Úterý 2. července Workshopy
Středa 3. července Workshopy
Čtvrtek 4. července Workshopy, odpolední společenský program
Pátek 5. července Workshopy, závěrečná párty

Podrobnější rozvrh zašleme účastníkům campu později. Soukromé lekce budou dostupné na vyžádání.

CENA


Cena zahrnuje

♦  Celkem 12 workshopů, které posunou tvoje exotic skills na další level (choreografie, floorwork, akrobacie, technika práce s vysokými podpatky, triky v dolní třetině tyče, triky na židli a další.). Každý workshop trvá 90 minut, max. 2 účastníci na 1 tyč.
♦  Společenské aktivity (seznamovací piknik, prohlídka města nebo jiná aktivita uprostřed týdne, rozlučková párty včetně 2 drinků)
♦  Taštičku s dárky od našich sponzorů.

Cena nezahrnuje

♦  Náklady na cestu.
♦  Ubytování. Doporučujeme prozkoumat Airbnb.com a Booking.com a vybírat ubytování v centru, případně na trase tramvaje č. 12. Ubytovat se je možné i na vysokoškolských kolejích v blízkosti studia (koleje Kounicova, Tauferovy koleje).
♦  Pojištění. Účast na campu je na vlastní nebezpečí. Všem účastníkům doporučujeme mít sjednáno své vlastní úrazové pojištění.
♦  Jídlo

Poznámky

♦  Počet míst je omezený a tvoje místo ti podržíme po dobu 14 dní od registrace, během kterých je nutné provést platbu. Pokud během této doby nebude platba připsána, tvoje rezervace bude zrušena a místo nabídneme dalším zájemcům. Pokyny k platbě ti budou zaslány v emailu během 2 pracovních dnů od přijetí registrace.

♦  Nabízíme možnost podělit se o workshopy s kamarádkou (nebo kamarádem ). Pro další informace a podrobnosti nás kontaktuj.

♦  Před registrací si prosím pozorně pročti Všeobecné podmínky.

*Vyplň prosím všechna povinná pole a ujisti se, že zadáváš platnou emailovou adresu.
Odesláním registračního formuláře vyjadřuješ svůj souhlas se Všeobecnými podmínkami.

*Vyplň prosím všechna povinná pole a ujisti se, že zadáváš platnou emailovou adresu.